Novinky

22.02.2011 23:50

CH.GRACE KELY Fly Mystery

Since 19/02/2011 our female GRACE KELY FLY MYSTERY Champion Slovakia. Od 19.02.2011 je naša sučka GRACE KELY Fly Mystery  šampiónka krásy Slovenska.

—————

01.10.2010 20:03

šteniatka a ich nový majitelia

Na šteniatka už čakajú ich budúci majitelia. Sučka tricolor Bree pocestuje až pri Trenčín, do Novej Dubnice, k 6 člennej milej mladej rodinke, zloženej z dvoch dospelákov Mira a Alenky,ich  troch malých dievčatiek Alenky, Mirky a Katky a ich sučky boderskej kólie Terry :-) Rodinka s Bree plánuje robiť agility, hru s friesbee, turistiku do prírody, pasenie a chcú sa zúčastniť aj nejakej tej výstavy.

Ďalšia sučka čiernobiela Briese Bessie nebude ďaleko, pretože bude v Bratislave u ďalšej milej tentokrát 4člennej rodiny zostavenej s manželského páru a ich dospelých detí, syna a dcéry :-) Rodinka chce Briese Bessie hlavne ako domáceho miláčika a na vychádzky, ale verím, že sa s ňou pustia aj do iných aktivít :-)

Čiernobiely psík Brice poputuje do neďalekej Skalice, kde sa ho už nevie dočkať tiež 4členná rodinka, zložená z manželského páru a ich dvoch už dospelých synov. Pán rodiny s Briceom plánuje veľký výcvik :-) a pravdaže aj výstavy, ale hlavne ho chcú ako aj dve predchádzajúce rodiny za ich verného člena rodiny :-)

Psík Brady je ešte voľný a čaká na svojich budúcich skvelých majiteľov, tak neváhajte a nenechajte ho dlho čakať, už za pár dní bude k odberu.

A tretí psík Brian ostáva u nás :-)) Plánujem s ním pravdaže výcvik, pasenie a výstavy.

Všetkým novým majiteľom prajem veľa úspechov s ich budúcimi šteniatkami, veľa spoločnej radosti a šteniatkam prajem veľa krásnych, dlhých a zdravých rokov, aby mali spolu nádherný život plný krásnych zážitkov.

—————

—————